تشخیص ترکیدگی لوله شیراز

تشخیص ترکیدگی لوله شیراز

تشخیص ترکیدگی لوله شیراز خدماتی است که توسط شرکت ها یا افرادی می باشد که نشت یابی انجام میدهند. از این طریق شما می توانید نشتی لوله آب خانه و ساختمان خود را پیدا و رفع کنید. در ادامه به معرفی بهترین مراکز رفع و تشیص ترکیدگی لوله و نشت یابی می پردازیم.

لیست مراکز تشخیص ترکیدگی لوله شیراز

ردیف نام مراکز نشانی شماره تماس
1 شیراز نشت یاب شیراز، زرگری، روبروی دانشکده علوم قرانی، مجتمع میرداماد 2 09173095296
2 شرکت نشت یابی جنوب شیراز، حدفاصل بیمارستان فرهمند فر و سر عفیف آباد، سمت راست، جنب بانک توسعه
شیراز، قصردشت
شیراز، بلوار امیرکبیر
شیراز، خیابان خاکشناسی
09171116855
07136292957
07136316431
07138470427
07132289937

نشت یابی در شیراز چگونه است؟

ممکن است متوجه نم دیوار های یا بخشی از سقف خانه تان شوید یا متوجه شوید که بخشی از گچ دیوار باد کرده و تغییر رنگ داده است. معمولا این اتفاقات زمانی رخ می دهد که نشتی لول آب اتفاق افتاده است. پیدا کردن فرد نشت یاب خوب در شیراز ممکن است سخت باشد به همین دلیل ما آدرس و شماره تماس این افراد را برای شما در یک جدول ثبت نموده ایم تا شما به راحتی بتوانید مشکل ساختمان و خانه خود را با کمک این افراد رفع کنید.

تشخیص ترکیدگی لوله شیراز

تشخیص ترکیدگی لوله شیراز

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز چگونه است؟

دستگاه های نشت یابی در ایران به صورت صوتی کار می کنند. امواج صوتی برای تشخیص ترکیدگی لوله به کمک متخصص می آید و مشخص می کند کدام ناحیه از لوله نشتی دارد.حرکت آب باعث می شود امواج صوتی ایجاد شود و اگر لوله دچار ترکیدگی شده باشد آب به شدت از لول خارج می شود. اگر ترکیدگی لوله حتی ریز هم باشد باعث می شود که امواج صوتی ایجاد شود ولی صدای آن بسیار کم می باشد و این صدا را شما باید با دستگاه نشت یاب بشنوید.تشخیص ترکیدگی لوله آب به کمک دستگاه تا حدود 40 سانتی متری عمق زمین مشخص می شود. در جدول فوق اطلاعات بهترین مراکز تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را ذکر نموده ایم.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در شیراز چقدر است؟

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و بدون دستگاه متفاوت می باشد. همچنین دستمزد تعمیرکار باتجربه به هزینه نشت یابی آب نیز افزوده می شود و از این رو نمی توان قیمت دقیقی برای این کار در نظر گرفت اما حدود قیمتی معمولا از 200 هزار تومان شروع می شود تا مبلغ 2 میلیون تومان می باشد.

نشت یابی در شیراز

نشت یابی در شیراز

شماره تلفن نشتی آب در شیراز چند است؟

ما سعی کرده ایم که تمامی نشت یابی های شیراز را با شماره تماس و آدرس آنها ثبت کنیم تا شما بتوانید به راحتی و نزدیکترین نشت یاب را پیدا کنید. در جدول بالا شما می توانید شماره تلفن تمامی نشت یابی لوله آب را مشاهده کنید.

همچنین ممکن است شما نیاز به شرکت های تخلیه چاه در شیراز داشته باشید.

چه زمانی باید به ترکیدگی لوله مشکوک شد ؟

  • بیش از حد بودن مبلغ قبض آب
  • افت ناگهانی فشار آب
  • شنیدن صدای چکه آب یا صدا غیر معمول در هنگام سکوت
  • نم زدگی و طبله کردن کچ دیوار یا سقف
  • بوی نم و رطوبت ساختمان
  • چکه آب از سقف و دیوار
اشتراک‌گذاری