شارژ گاز کولر خودرو شیراز

شارژ گاز کولر خودرو شیراز

زمانی که کولر ماشین شما به درستی خنک نمی کند شما باید خودرو را به یک متخصص نشان بدهید. در لیست زیر اطلاعات کامل مراکز شارژ گاز کولر خودرو شیراز را مشاهده می کنید. در این مراکز گاز کولر انواع خودرو ها وجود دارد و با مراجعه به آنها کولر ماشین شما درست می شود. پس با ما همراه باشید.

شارژ گاز کولر خودرو شیراز

لیست مراکز شارژ گاز کولر خودرو شیراز

ردیف نام مرکز نشانی شماره تماس
1 شارژ تخصصی خودرو شیراز، خیابان غدیر، کنارگذر زینبیه 09038434888

هزینه شارژ گاز کولر ماشین شیراز

در صورتی که خودرو شما دارای گارانتی می باشد هزینه کمتری گرفته می شود ولی اگر خودرو دارای گارانتی نباشد هزینه های آزاد از شما دریافت می شود. قیمت شارژ گاز کولر خودرو ایرانی (به ازای هر 100سی سی بر اساس نوع گاز) چیزی حدود؛ 120,000 الی 150,000 تومان می باشد. همچنین قیمت شارژ گاز کولر خودرو خارجی (به ازای هر 100سی سی بر اساس نوع گاز) 140,000 الی 180,000 تومان است.

در صورتی که مرکز موردنظرتان را پیدا نکردید می توانید به سراغ مراکز تعویض و تعمیر اگزوز در شیراز بروید و مرکز موردنظرتان را پیدا کنید.

بهترین نمایندگی گاز کولر خودرو در شیراز

در جدول بالا، اطلاعات بهترین نمایندگی های گاز کولر خودرو ثبت شده است و با مراجعه به آنها می توانید گاز ماشین خودتان را شارژ کنید. مرکز فروش گاز کولر خودرو، از شما هزینه دریافت می کند و گاز کولر خودرتان را پر می کند.

شارژ گاز کولر ماشین در محل

شارژ گاز کولر ماشین ایرانی و خارجی در محل با دستگاه امکان پذیر است. همچنین از این شرکت های معتبر، خدمات تعمیر کولر ماشین، نشت یابی و تعمیر کمپرسور و تعمیر کولر خودرو نیز می توانید دریافت کنید.

در صورتی که تعمیرگاه موردنظرتان را پیدا نکردید می توانید به سراغ تعمیرگاه های خودرو در شیراز بروید و مکانیکی موردنظرتان را پیدا کنید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *