سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

در جدول زیر از سایت سرویس یاب، اطلاعات کاملی از بهترین مراکز سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها مشاهده می کنید. جهت اطلاع از هزینه تعمیر و شماره تماس تعمیرکاران انواع برندهای ماشین لباس شویی با شماره های درج شده در جدول تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

بهترین تعمیرکاران ماشین لباسشویی

مراکز سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

ردیف نام مرکز نشانی شماره تماس
1 فن آوران الکترونیک شیراز، بلوار گلستان، حدفاصل کلبه و چهارراه ادبیات 07137302619
09175656224
2 نمایندگی خدمات پس از فروش ال جی و جی پلاس شیراز، بلوار امیرکبیر 09175304323
3 نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش ال جی و جی پلاس شیراز، گلدشت معالی آباد، خیابان لادن، نبش خیابان اکرام زاده 09357825787
4 لوازم خانگی کامران آزاد شیراز، بلوار پاسارگاد، خیابان سراج 09173062833
5 تعمیرات تخصصی لوازم برقی شهاب شیراز، گلدشت معالی آباد، خیابان نسترن 2 09177180976

تعمیر ماشین لباسشویی در منزل شیراز

بعضی از تعمیرکاران خدمات تعمیر و سرویس انواع برند های ماشین لباسشویی را در منزل ارائه می دهند. با تماس و رزرو نوبت برای تعمیرات می توانید با شماره های درج شده در جدول فوق تماس بگیرید. یکی از مهمترین ویژگی های این مراکز و تعمیرکاران این است که تعمیرات ارائه شده با ضمانت ارائه شود.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

تعمیر برندهای ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی دوقلو در شیراز

لباسشویی های دوقلو، یکی از نمونه های قدیمی لوازم برقی ها است که با لباسشویی هایی اتوماتیک متفاوت می باشد. برای تعمیرات لوازم برقی در شیراز قدیمی به مراکز متخصص و تعمیرکاران این لوازم باید مراجعه کنید. در لیست فوق اطلاعات مراکز معتبر و حرفه ای در این زمینه ثبت شده است.

هزینه تعمیر لباسشویی در شیراز

برای این که هزینه تعمیرات ماشین های لباسشویی را محاسبه کنید باید نوع خرابی دستگاه، تعویض قطعه (اصل یا فیک)، دستمزد سرویس دستگاه و … را در نظر بگیرید. برای اطلاع از قیمت تعمیرات با شماره های درج شده تماس بگیرید.

جمع بندی سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز

مراکز سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز را در این لیست از سرویس یاب به شما معرفی کردیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول بالا استعلام قیمت سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *