تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

در این مطلب از سایت سرویس یاب، به معرفی بهترین مراکز سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آنها ثبت شده است. برای اطلاع از هزینه و نحوه انجام تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی ها با شماره های درج شده تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

لیست مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

ردیف نام مرکز نشانی شماره تماس
1 مرکز پیشگامان سرویس شیراز، خیابان قاآنی شمالی 07138222606
2 شیراز تک سرویس شیراز 07138446705
3 تعمیرگاه شیراز پشتیبان شیراز 07138446703
4 خدمات فنی مهندسی ویسی شیراز، بلوار رحمت
5 شیراز امداد شیراز 09178783631

تعمیرکار ماشین ظرفشویی در منزل شیراز

یکی از بهترین راه های برای حل مشکل ماشین ظرفشویی خانه تان این است که تعمیرکار به خانه شما مراجعه کند به همین دلیل ما سعی کرده ایم که بهترین و ماهرترین تعمیرکاران ماشین ظرفشویی های سونی، الجی، سامسونگ، بوش و … را به شما معرفی کنیم که بتوانید با تماس با شماره فروشگاه و نمایندگی تعمیرات هرکدام از برندهای مطرح در منزل خودتان مشکل را برطرف کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در شیراز

تعمیرکار ماشین ظرفشویی شیراز

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در شیراز چقدر است؟

برای این که قیمت تعمیرات انواع برندهای ماشین ظرفشویی را بدانید بهتر است با نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر تماس بگیرید تا اطلاعات دقیق به دست بیاورید. شماره تلفن تعمیر کار انواع برندهای ماشین ظرفشویی در شیراز را در لیست بالا مشاهده می کنید. برای اطلاع از قیمت تعمیر و سرویس با این شماره های تماس بگیرید.

از این که با ما همراه بودید. ما سعی کرده ایم که در این سایت سرویس یاب شما را با بهترین مراکز تعمیرات و نمایندگی های معتبر تعمیرات انواع برندهای ماشین ظرفشویی ها در شیرارز آشنا کنیم.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *