تعمیرات چرخ خیاطی در شیراز

تعمیرات چرخ خیاطی در شیراز

چرخ خیاطی منبع در آمد بسیاری از مردم اعم از زن یا مرد می باشد.حتی بسیاری از خانم های خانه دار نیز از این وسیله در منزل استفاده کرده و خیاطی های ابتدایی و کوچک خانواده ی خود را انجام می دهند. شاید بتوان گفت که چرخ خیاطی یکی از بزرگ ترین اختراعات بشر در طول دوران بوده است چرا که پوشاک و لباسی که همه ی ما انسان ها از آن استفاده می کنیم به چرخ خیاطی وابسته می باشند. در ادامه شما می توانید لیست مراکز تعمیرات چرخ خیاطی در شیراز را مشاهده کنید.

بهترین مرکز عیب یابی و سرویس چرخ خیاطی در شیراز

در شیراز مراکز متعددی برای سرویس و تعمیرات چرخ خیاطی وجود دارد. البته بهترین راه برای این کار مراجعه به نمایندگی های چرخ خیاطی در سطح شهر می باشد. در مغازه های چرخ خیاطی ، خدماتی از جمله تعمیرات تخصصی ، عیب یابی، تنظیم و سرویس و همچنین خرید و فروش انواع چرخ های خانگی (برقی، دستی و قدیمی) ارائه می گردد. شما می توانید با مراجعه به سایت پی جو ، لیستی از بهترین فروشگاه های چرخ خیاطی به همراه شماره تلفن و آدرس آنها را پیدا کنید.

تعمیرگاه چرخ خیاطی شیراز

تعمیرگاه چرخ خیاطی شیراز

لیست بهترین تعمیرات چرخ خیاطی در شیراز

ردیف نام مرکز تعمیرات نشانی شماره تماس
1 تعمیرگاه چرخ خیاطی مشیر شیراز، بین چهارراه مشیر و سه راه نمازی 09171065017
2 تعمیرات چرخ خیاطی کاظم پور شیراز خیابان توحید جنب بازار دشتی 07132225787
3 تعمیر چرخ خیاطی سید کریم شیراز، بلوار مدرس، پل غدیر، خیابان شهدای ابجوار دشت چنار 07137211937
4 تعمیرات چرخ خیاطی سلاحی شیراز، لطفعلی خان زند، چهارراه پیروزی 07132221912

هزینه تعمیر چرخ خیاطی در شیراز

هزینه ی تعمیر چرخ خیاطی به میزان خرابی و قطعات مورد نیاز، جهت تعمیر آن بستگی دارد. به درستی نمی توان در این مقاله ی کوتاه در مورد هزینه ی تعمیر چرخ خیاطی صحبت کرد چرا که این هزینه، بستگی به تعمیر و یا تعویض قطعه ی خراب، دارد. در ابتدا سرویسکار باید قطعه ی خراب را تشخیص داده و سپس در مورد هزینه ی آن صحبت کند.شما می توانید با مراجعه به اینترنت، لیستی از تعمیرکاران موجود در شیراز را پیدا کرده و به تلفن آنها دسترسی پیدا کنید.

تعمیرات چرخ خیاطی در شیراز

تعمیرات چرخ خیاطی در شیراز

تعمیر چرخ خیاطی در منزل در شیراز

چرخ خیاطی به مرور زمان که از آن استفاده می شود، در هنگام کار و استفاده دچار فرسودگی، جرم گرفتگی و از کار افتادگی می گردد. بر اثر گذشت زمان ، چرخ خیاطی فرسوده و خراب شده و نیاز به تعمیر پیدا می کند. در این مورد باید گفت که شرکت ها و فروشگاه هایی برای تعمیر چرخ خیاطی در شهر وجود دارندو با مراجعه به آنها می توانید چرخ خیاطی خود را تعمیر نمایید.

یکی از خدماتی که فروشگاه های چرخ خیاطی انجام می دهند این است که برای تعمیر چرخ خیاطی به منازل مورد نظر رفته و تعمیرات را در محل انجام می دهند. این کار کمک بزرگی به زنان خانه دار و حتی آقایان می باشد. البته در این حالت علاوه بر هزینه ی تعمیرات چرخ خیاطی، هزینه ی ایاب و ذهاب تعمیرکار نیز محاسبه می گردد.

خدمات مرتبط با فروشگاه چرخ خیاطی در شیراز

همانطور که همه می دانیم چرخ خیاطی برای دوخت انواع پارچه و چرم مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله در طول زمان پیشرفت های بسیاری داشته است . اکنون در هر خانه ای یک چرخ خیاطی موجود می باشد.چرخ خیاطی های قدیمی مکانیکی بوده و با نیروی دست کار می کردند اما امروزه به کمک نیروی برق ، کار با چرخ های خیاطی بسیار ساده تر از قبل شده است. اغلب فروشگاه های چرخ خیاطی، خدمات پس از فروش ارائه می دهند که شما می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

اشتراک‌گذاری

یک نظر

  1. سما افسری نویسنده پاسخ

   سلام.
   لطفا با شماره های درج شده در جدول تماس بگیرید.

  1. سما افسری نویسنده پاسخ

   برای اطلاع لطفا با شماره های درج شده در جدول تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *