atc-netsh-210101-

نصب و اجرای نمای ترمووود در شیراز

در این محتوا شما اطلاعات کاملی از مراحل نصب و اجرای نمای ترمووود در شیراز را کسب می کنید. برای اطلاع از نحوه اجرای ترموود و هزینه این خدمات می توانید به سراغ لیست درج شده در زیر بروید.

نصب و اجرای نمای ترمووود در شیراز

نام نصاب نشانی شماره تماس
شرکت عدالت گستر فارس شیراز، سفیر شمالی 09306370584
شرکت ابسر بهار پارسیان شیراز، شهرک میانرود ، بلوار دارایی، کوچه 8
دکوراسیون داخلی دکوراتور شیراز، 30متری سينما سعدی، انتهای ذوالانوار شرقی، روبروی درب ورودی پارکینگ مجتمع زیتون 07132342783
گروه دکوراسیون داخلی بعد سوم شیراز، همت جنوبی، بعد از کوچه 2، جنب آرایشگاه شهناز 09171101793
دکوراسیون داخلی رادا شیراز، زرگری، نبش کوچه 9 07136290293
شرکت خدمات ساختمانی گلدن پالاس شیراز، آبیاری، خیابان قدمگاه، روبروی کوچه 17 09100871464
09017914560
ترمو وود شیراز، شهرک صنعتی بزرگ 07137734378

نحوه نصب ترمووود در شیراز

پس از بارگیری در هنگام تحویل الوارها و حمل و تخلیه دقت کنید تا به چوب‌ ترمووود آسیب وارد نشود.
اگر می‌خواهید در بخش‌های دیگر نما از سایر مصالح مانند سنگ، آجر و… استفاده کنید سعی کنید قبل از شروع نحوه نصب ترمووود حتما مرحله اجرای ترمو را به اتمام برسانید.
برای انبار کردن الوارها تا موعد رسیدن زمان نصب دقت کنید چوب‌ ها را در محلی بچینید که سطح زیر آنها صاف و تراز باشد. زیرا صاف و تراز نبودن سطح دپو، سبب ایجاد تاب در طول پروفیل‌ ها می‌شود. چنانچه الوارها را بصورت بسته‌ بندی در پالت تحویل گرفتید؛ جهت قرار دادن هر پالت روی پالت بعدی ۶ الی ۱۰ سانت فاصله در نظر بگیرید.
پس از انجام صحیح انبار کردن، لازم است تا روی پروفیل‌ های ترمووود را با یک پوشش پلاستیکی مانند بپوشانید تا از ورود گرد، غبار و رطوبت به آنها محافظت کنید. در هنگام نصب نمای ساختمان نیز تمامی‌ موارد بالا را تا اتمام کار رعایت کنید.

از کفپوش های پرطرفداری که می توانید آن ها را در خانه های خود به کار ببرید می توان  به پارکت و لمینت اشاره کرد. شما می توانید برای استفاده از آن ها به مراکز نصب پارکت و لمینت شیراز مراجعه کنید.

هزینه نصب و اجرای ترمووود در شیراز

هزینه نصب ترمووود در شیراز

برای این که هزینه نصب و اجرای ترمووود در شیراز را محاسبه کنید باید در نظر داشته باشید که متراژی که برای این کار در نظر گرفته اید چه مقدار می باشد.
دستمزد اجرای نمای ترمووود و زیر سازی فلزی برای هر متر مربع چیزی حدود 2.000.000 تومان می باشد. اما برای اطمینان از قیمت نصب و اجرا ترمو وود در شیراز بهتر است با شماره های درج در لیست فوق تماس بگیرید. قیمت این خدمات به تهیه مصالح فلزی، تهیه چوب ترموود، تهیه رنگ، تهیه چوب زیرسازی بستگی دارد.

نصب و اجرای نمای ترمووود در شیراز

نگهداری از ترمووود

ترمووود مخصوصاً از نوع چوب با تراکم پایین مانند چوب Pine در برابر ضربه و خراشیدگی بسیار حساس می باشد، در هنگام حمل و نقل یا نصب ترمووود حتماً به این نکته توجه داشته باشید.

برش در ترمووود مانند برش سایر چوب ها انجام می شود و نیاز به ابزار خاصی ندارد، در هنگام برش و یا کار با ابزار چوب پوشیدن ماسک ضد گرد و غبار توصیه می شود علیرغم اینکه در فرآیند ترمو هیچ مواد شیمیایی خاصی استفاده نمی شود و خاک حاصل از برش چوب ترمو ضرر خاصی برای سلامتی ایجاد نمی کند لیکن چون گرد و غبار تولید شده از برشکاری روی چوب ترمو بسیار ریز می باشد استفاده از ماسک برای جلوگیری از آسیب های احتمالی ضروری می باشد.

استفاده از دستکش مناسب هنگام کار با چوب ترمو توصیه می شود، فرو رفتن تراشه چوب در دست هنگام کار می تواند بسیار دردناک باشد.

جمع بندی نصب و اجرای نمای ترمووود در شیراز

در این مطلب از سرویس یاب مراکز نصب و اجرای نمای ترمووود در شیراز را معرفی کردیم. شما می توانید برای اطلاع از قیمت نصب و اجرای نمای ترمووود در شیراز 1403 با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *