جوشکاری شیراز

جوشکاری شیراز

جوشکاری در شیراز یکی از خدمات مهم در شیراز محسوب می شود. یکی از استفاده های این شغل در ساختمان سازی می باشد و زمانی که شما می خواهید یک ساختمان جدید ایجاد کنید باید بدانید که بهترین جوشکا سیار یا جوشکار درب و در شیراز چه کسی می باشد در ادامه اطلاعاتی در این زمینه برای شما جمع آوری کرده ایم.

قیمت جوشکاری در شیراز

لیست بهترین مراکز جوشکاری شیراز

ردیف نام مرکز نشانی شماره تماس
1 فرا دکور شیراز، فلکه هنگ به سمت باسکول نادر، سمت راست نبش کوچه 17 07132302779
2 شرکت فنی مهندسی توان نیرو شیراز، فلکه معلم، جنب بانک ملی 09129173026

جوشکار درب و پنجره شیراز

جوشکار درب پنجره به این صورت که شما نیاز دارید دو قطعه فلزی به هم دیگر جوش داده شوند از این رو باید جوشکار را صدا بزنید تا این کار را برای شما انجام بدهند. جوشکاری درب و پنجره کنتراتی و براساس مقدار جوشکاری می باشد. یعنی هزینه جوشکاری آن از جوشکاری یک ساختمان قطعا کمتر می باشد. در لیست فوق بهترین مراکز جوشکاری شیراز را برای شما گردآوری کرده ایم.

هزینه جوشکاری در شیراز چقدر است؟

یکی از سوال ها که این روز ها افرادی که به دنبال خدمات جوشکاری هستند، به دنبال آن هستند این می باشد که قیمت جوشکاری چقدر می شود. نرخ اتحادیه جوشکاری چقدر است؟ قیمت جوشکاری بر اساس نوع خدماتی که ارائه می دهد یعنی جوشکاری کنترات یا همات جوشکاری های خرده کاری و درب و پنجره می باشد یا به روش کیلوی باری جوشکاری اسکلت ساختمان است.

جوشکاری شیراز

جوشکار سیار در شیراز

جوشکاری یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌ها در صنعت برای اتصال دو قطعه فلزی و حتی غیرفلزی است. برخی از انواع این فعالیت در تاریخچه جوشکاری عبارت است از: جوشکاری اتمی هیدروژن، جوشکاری قوس الکتریکی، جوشکاری CO2، جوشکاری آرگون، جوشکاری زیر آب و غیره. جوشکاری سیار به شخصی گفته می شود که تمامی خدمات جوشکاری را درب منزل و ساختمان شما انجام می دهد و نیازی نیست که حتما شما به مرکز آن ها مراجعه کنید. این روزها جوشکارهای سیار طرفدار بیشتری دارند.

جمع بندی جوشکاری شیراز

در این لیست سرویس یاب به شما کمک کردیم تا تعدادی جوشکاری شیراز را بشناسید. برای انجام امور جوشکاری خود و استعلام قیمت جوشکاری شیراز 1402 با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید سپاسگزاریم.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *