بهترین شرکت نماشویی ساختمان در شیراز

بهترین شرکت نماشویی ساختمان در شیراز + آدرس و تلفن

در این لیست از سرویس یاب تعدادی از بهترین شرکت نماشویی ساختمان در شیراز را به شما معرفی می کنیم. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول زیر استعلام قیمت شستشوی نما در ساختمان را بگیرید. با ما همراه باشید.

نماشویی در شیراز

نام شرکت آدرس شماره تماس
شرکت خدماتی طنین آرامش شیراز شیراز، بلوار پاسداران، طبقه فوقانی بانک سرمایه، ساختمان میلاد، طبقه 3، واحد 303 07138436356
کار در ارتفاع دیبا کار آفرین شیراز، شهرک استقلال، خیابان طبری، جنب تنظیم موتور ایمان، ساختمان امیررضا، واحد 9 07136512183
09177136366
09172627289
شرکت خدماتی نظافتی زرنماد آشیان شیراز، پارامونت، جنب بانک ملی، طبقه سوم 07132352555
شرکت خدماتی و نظافتی مهرگسترشیراز شیراز، خیابان زند، روبروی خیابان انوری، پاساژ صاحب الزمان، طبقه پایین، واحد 32 07132359146
شرکت کار در ارتفاع زاگرس شیراز، بلوار مدرس، بلوار محراب، کوچه 10، درب 8 07137431762
09175584524
09170839307
09360034241
کار در ارتفاع شرکت بلندای پارس شعبه 1: شیراز، ملاصدرا، خیابان هدایت، ساختمان پرنس
شعبه 2: صدرا، بلوار پاسداران، بعد از بانک صادرات
07136431470
07136431019

قیمت شستشوی انواع نما در شیراز

شما می توانید برای استعلام قیمت شستشوی انواع نما در شیراز با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید. کارشناسان شرکت های معرفی شده، بر اساس فاکتورهای مشخصی قیمت نماشویی ساختمان را به شما اعلام خواهند کرد.

قیمت نماشویی در شیراز در 1403 به صورت کلی از 14000 تا 25000 تومان به ازای هر متر مربع متغیر است.

عواملی که تعیین کننده قیمت نماشویی هستند را در ادامه بیان می کنیم.

 • نوع نمای مورد نظر برای شستشو: ساختمان ها ممکن است از نماهای متفاوتی ساخته شده باشند. این مسئله سبب تفاوت قیمت شستشوی آن ها می شود. به عنوان مثال هزینه شستشوی نمای آجری کمی بیشتر از هزینه شستن نمای شیشه ای است
 • روش شستشوی نما: شرکت های شستشوی نما می توانند به روش های مختلفی از جمله واتر جت یا سند بلاست اقدام به شستشوی نمای ساختمان کنند. هر کدام از این روش ها ویژگی های خاص خود را دارد و در قیمت نهایی تاثیرگذار است.
 • متراژ ساختمان: قیمت شستشوی نما بر اساس متر مربع تعیین می شود. بنابر این هر چه ساختمان شما بزرگتر باشد، باید هزینه های بیشتری هم برای آن بپردازید
 • تبحر نماشو: هر چه کسانی که کار شستن نما را انجام می دهند توانمندی بیشتری داشته باشند، بهتر می توانند نماشویی ساختمان شما را انجام دهند و در نتیجه دستمزد بیشتری هم دریافت خواهند کرد

شستشوی نمای ساختمان با واتر جت

شستشوی نما ساختمان با واترجت در شیراز، روشی مدرن و کارآمد برای نظافت و پاکسازی نمای انواع مختلف ساختمان ها از جمله مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی است. این روش با استفاده از فشار قوی آب، آلودگی ها، جرم ها، رسوبات و آلاینده های مختلف را از روی سطح نما به طور کامل زدوده و ظاهری زیبا و نو به آن می بخشد.

مزایای شستشوی نما با واترجت:

 • پاکسازی عمیق و کامل: واترجت با فشار قوی آب، به عمق منافذ و درزهای نما نفوذ کرده و آلودگی ها را به طور کامل از بین می برد.
 • سرعت بالا: شستشوی نما با واترجت به مراتب سریع تر از روش های سنتی مانند استفاده از داربست و مواد شوینده انجام می شود.
 • صرفه جویی در هزینه: استفاده از واترجت، به دلیل عدم نیاز به داربست و مواد شوینده خاص، مقرون به صرفه تر از سایر روش ها است.
 • عدم استفاده از مواد شیمیایی: در این روش از مواد شیمیایی مضر استفاده نمی شود و به همین دلیل، برای سلامتی انسان و محیط زیست بی خطر است.
 • مناسب برای انواع نما: واترجت برای شستشوی انواع مختلف نما از جمله آجری، سنگی، شیشه‌ای، سیمانی و کامپوزیتی مناسب است.
 • جلوگیری از آسیب به نما: برخلاف روش های سنتی مانند سندبلاست، واترجت به سطح نما آسیب نمی رساند.

شستشوی نما با روش سند بلاست

سندبلاست، روشی برای پاکسازی و جرم‌زدایی سطوح مختلف از جمله نماهای ساختمان است. در این روش، از مخلوط آب و مواد ساینده (مانند سیلیس، ماسه کوارتز، گارنت) با فشار بالا برای زدودن آلودگی‌ها، جرم‌ها، رسوبات، رنگ‌های کهنه و زنگ زدگی از روی نما استفاده می‌شود.

مراحل شستشوی نما با روش سندبلاست:

 • آماده سازی سطح: قبل از شروع عملیات سندبلاست، باید سطح مورد نظر از هرگونه آلودگی سست مانند گرد و غبار و خاک پاک شود. همچنین، در صورت وجود هرگونه ترک یا شکاف در نما، باید این موارد قبل از سندبلاست ترمیم شوند.
 • محافظت از اطراف: برای جلوگیری از آسیب دیدن سطوح اطراف، از پوشش‌های محافظ مانند نایلون، برزنت یا ورق‌های فلزی استفاده می‌شود.
 • آماده سازی مخلوط: مخلوط آب و مواد ساینده با نسبت مناسب تهیه می‌شود. نوع و اندازه مواد ساینده به نوع سطح و میزان آلودگی آن بستگی دارد.
 • سندبلاست: با استفاده از دستگاه مخصوص سندبلاست، مخلوط آب و مواد ساینده با فشار بالا به سطح مورد نظر پاشیده می‌شود. این کار باعث زدودن آلودگی‌ها، جرم‌ها و رسوبات از روی نما می‌شود.
 • پاکسازی نهایی: پس از اتمام عملیات سندبلاست، سطح با آب شسته می‌شود تا گرد و غبار باقی‌مانده از مواد ساینده از بین برود.

نماشویی بدون داربست با طناب در شیراز

به صورت کلی شرکت های ساختمانی از داربست برای شستشوی ساختمان ها استفاده می کنند. استفاده از داربست خود می تواند هزینه های شما را تا حد زیادی افزایش دهد. در صورتی که برخی از شرکت ها با استفاده از نیروی متخصص کار شستن نما را با طناب انجام می دهند. برای آشنایی با این شرکت ها با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید.

جمع بندی نماشویی در شیراز

در این لیست از سرویس یاب به شما کمک کردیم با تعدادی از بهترین شرکت های شستشوی نمای ساختمان در شیراز آشنا شوید. شما می توانید با تماس با شماره های درون جدول  استعلام قیمت نماشویی در شیراز را بگیرید.

اشتراک‌گذاری