شرکت های سمپاشی در شیراز

شرکت های سمپاشی در شیراز

شرکت های سمپاشی در شیراز. شما می توانید در اینترنت و سایتها، لیست کاملی از مراکز و شرکت های سم پاشی را پیدا کرده و با یافتن آدرس و شماره تماس این شرکت ها ، راهنمایی های لازم را اخذ نمایید.

مراکز سمپاشی منازل و شرکت در شیراز

سمپاشی برای از بین بردن حشرات موذی، نقش بزرگی در زندگی بشر بازی می کند. حشراتی مثل سوسک، مورچه، موریانه، ساس، عنکبوت و در موارد شدیدتر خزندگان کوچکی مثل هزارپا و عقرب و رتیل از جمله حشراتی هستند که جایی در زندگی انسان ها نداشته و باید نابود گردند. همچنین در زمین های کشاورزی و باغ های میوه نیز آفت ها که همان حشرات موذی می باشند باعث عدم رشد و میوه دهی و ثمر دهی گیاهان و درختان گردیده و باید به طریقی نابود شوند. به همین دلیل است که انسان ها از سموم مختلف در اینگونه موارد استفاده کرده و با انجام سم پاشی سعی در از بین بردن این حشرات می نمایند.

شرکت های سمپاشی در شیراز

شرکت های سمپاشی در شیراز

ردیف نام مرکز نشانی شماره تماس
1 شرکت سمپاشی تضمینی اریا شیراز، میدان اطلسی، طبقه فوقانی همراه اول 09175628486

بهترین شرکت سمپاشی شیراز

در محیط منزل نیز بانوان به هیچ وجه مایل نیستند که حشراتی مثل مورچه موریانه، موش، عنکبوت و بخصوص سوسک را ببینند و با ایجاد سم پاشی به نابودی این حشرات مبادرت می ورزند. مراکزسم پاشی در شیراز فراوان بوده و نمی توان گفت که بهترین مرکز سم پاشی کدام است زیرا هر کدام،  در کار خود مهارت بالایی دارند و شما می توانید از بین ده ها مرکز سم پاشی که در اینترنت قرار داردو یافتن آدرس و شماره تلفن آنها، تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.

هزینه سم پاشی در شیراز

در وحله ی اول باید بدانید که برای انجام سم پاشی بهتر است از افراد متخصص و شرکت های معتبر استفاده نمایید تا سم پاشی را به بهترین نحو انجام دهند. نوع سم، عامل مهمی در تعیین هزینه ی سم پاشی بوده و همچنین تعداد افرادی که برای سم پاشی به شما و یا شرکت وباغ و… مراجعه می کنند نقش عمده ای در قیمت سم پاشی می گذارد.

به طور کلی و طبق عرف قانونی، تقریبا می توان قیمت سم پاشی را اینگونه اعلام کرد:

کمترین قیمت140.000تومان

متوسط قیمت450.000تومان

و بیشترین قیمت1.800.000 تومان می باشد

البته این قیمت ها بسته به شرایط ممکن است تغییر پیدا کنند.

شرکت های سمپاشی در شیراز

سم پاشی شامل چه مواردی است؟

به طور کلی سم پاشی شامل موارد زیر می باشد:

مشورت با یک مهندس کارآزموده

تهیه ی لوازم مورد نیاز برای سم پاشی

تهیه ی لباس های ایمنی و رعایت نکات بهداشتی

همچنین سم پاشی باید در روزهای آفتابی و بدون ابر انجام گردد.

دوز سم باید میزان مشخصی داشته باشد.

بعد از سم پاشی، استحمام لازم است و ظروف سم ، باید به طور کلی شسته شود.

همچنین سموم باید در محیطی دور از اشعه ی خورشید نگهداری شوند.

خدمات سم پاشی شیراز

سم پاشی ها در ابتدا نوع حشره ای را که باید از بین ببرند مشخص کرده و در این مورد سم مورد نظر را انتخاب می کنند. همچنین افراد و یا شرکت های سم پاشی، راه ورود حشرات به خانه را پیدا کرده و آن را مسدود می نمایند. همچنین سم پاش ها مدت زمان لازم بین دو یا چند بار سم پاشی را به شما اعلام کرده و بدین ترتیب اقدام به نابودی حشرات مزاحم می کنند.

اشتراک‌گذاری