کار در ارتفاع در شیراز

کار در ارتفاع شیراز

در این مقاله به معرفی شرکت های کار در ارتفاع شیراز می پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و هزینه نماشویی با راپل شیراز می توانید با شماره تماس آنها درج شده در لیست تماس بگیرید.

کار در ارتفاع شیراز

ردیف نام شرکت نشانی شماره تماس
1 کار در ارتفاع دیبا کار آفرین شیراز، شهرک استقلال، بلوار جهاد، خیابان باقری، نبش کوچه 4 09172627289
09177136366
2 شرکت آوین سازه پارس آسا شیراز، بلوار مدرس، خیابان جانبازان، شهرک مهدیه، کوچه اول، درب اول 09176191042
3 کار در ارتفاع شرکت بلندای پارس شعبه 1: شیراز، ملاصدرا، خیابان هدایت، ساختمان پرنس
شعبه 2: صدرا، بلوار پاسداران، بعد از بانک صادرات
07136431470
4 خدمات کار در ارتفاع دیاموند شیراز 09906933265
5 شهر آرا شیراز، چهار راه تحویلی، نبش کوچه 17
6 شرکت مهندسین راویس شیراز، قاآنی نو، حد فاصل کوچه 3 و 5 09171064985
7 اسایش گستر شیراز شیراز 09178290630
8 شرکت کار در ارتفاع زاگرس شیراز، بلوار مدرس، بلوار محراب، کوچه 10، درب 8 07137431762
9 کار در ارتفاع راپل شیراز، بلوار صلح

قیمت کار در ارتفاع در شیراز

قیمت دریافت این خدمات به اندازه ساختمان و چند طبقه بودن ساختمان نوع خدماتی که می خواهند خدمات ارائه بدهند متقاوت می باشد به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای این خدمات اعلام کرد. برای این که هزینه دریافت خدمات کار در ارتفاع را متوجه شوید بهتر است با شماره تماس های درج شده در جدول تماس حاصل فرمائید.

خدمات کار در ارتفاع بدون داربست در شیراز

کار در ارتفاع شیراز با طناب یا بدون داربست می تواند یکی از بهترین خدماتی باشد که توسط این شرکت ها ارائه می شود. به وسیله کار در ارتفاع با طناب خدماتی مانند عایق کاری نمای ساختمان، نقاشی نمای ساختمان، پیچ کردن سنگ نما، نصب بنرهای تبلیغاتی، محکم سازی نمای ساختمان، ارائه خدمات پیچ رولپلاک در سنگ نمای ساختمان ها، گرفتن درز و محل انقطاع بین ساختمان ها، کنیتکس نما و نوپردازی و شستشوی نما و شیشه های ساختمان و … انجام می شود. در لیست فوق شما می توانید شماره کار درارتفاع شیراز را مشاهده کنید.

"<yoastmark

راپل کار در ارتفاع شیراز

راپل به طناب هایی که برای انجام این خدمات استفاده می شود گفته می شود که استاندارها و ایمنی های لازم را داشته باشد. برای کار کردن با راپل، راپل‌کار با طنابی که “کارابین” نام دارد و او را به یک تیغه محکم به نام “هشتی” وصل می‌کند تا در صورت پاره شدن احتمالی راپل، مانع سقوط کارگر شود، از ساختمان آویزان شده و به انجام خدمات مشغول می‌شود.

در صورتی که نیاز به اجاره و نصب داربست در شیراز داشتید به لینک درج شده مراجعه کنید.

خدمات کار در ارتفاع بدون داربست در شیراز چیست؟

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که شرکت های کار در ارتفاع چه خدماتی ارائه می دهند در ادامه می خواهیم این خدمات را به شما معرفی کنیم.

  • نماشویی
  • نقاشی نما
  • نورپردازی نما
  • تعمیر نمای ساختمان

رولپلاک سنگ نما شیراز

خیلی از افراد تمایل دارند که پیج و رولپلاک سنگ نما را بر روی ساختمان خودشان نصب کنند. شما باید با مجری طرح پیج و روپلاک نما آشنایی داشته باشید به این دلیل که این یک کار تخصصی محسوب می شود و خیلی از افراد ممکن تخصص لازم را برای این حرفه نداشته باشند. فردی که می خواهد اقدام به نصب پیچ و رولپلاک نما کند برای این که از ریزش سنگ ها جلوگیری کند و روی عابرین پیاده نیفتد باید مسیر عابر پیاده را مشخص کرده تا آنها دچار اسیب و خطر افتادن سنگ بر رویشان نباشند. در لیست فوق اطلاعات افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند را برای شما ثبت نموده ایم می توانید برای اطلاع از نحوه ارائه خدمات و هزینه رولپلاک سنگ نما در شیراز با شماره های درج شده تماس بگیرید.

جمع بندی کار در ارتفاع شیراز

در این لیست از سرویس یاب تعدادی مراکز کار در ارتفاع در شیراز را به شما معرفی کردیم. شما می توانید برای انجام کارهای خود به پروفایل مراکز وی آی پی (قرمز رنگ در جدول) مراجعه کنید. با کلیک بر روی گزینه ی چت آنلاین می توانید خیلی سریع استعلام قیمت کار در ارتفاع شیراز 1402 را بگیرید.

اشتراک‌گذاری