اجاره و نصب داربست در شیراز

اجاره و نصب داربست در شیراز

در لیست زیر از سایت سرویس یاب، اطلاعات بهترین شرکت های اجاره و نصب داربست در شیراز ثبت شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه لوله داربست فلزی و … می توانید با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

اجاره داربست در شیراز

اجاره داربست در شیراز

لیست شرکت های نصب و اجاره داربست در شیراز

ردیف نام شرکت نشانی شماره تماس
1 داربست فلزی شیراز کلیه مناطق شیراز 09173068236
2 داربست فلزی ارشیا شیراز، میدان قائم (اطلسی) 09177056139
3 داربست فلزی دنا شیراز، چهارراه سیاحتگر به سمت اصلاح نژاد (خیابان شهید اعتمادی)، سمت راست، بعد از کوچه 3 07138306766
4 داربست فلزی در شیراز کلیه مناطق شیراز 09178024010
5 داربست فلزی رستگار شیراز 09306684008
6 داربست فلزی افلاک شیراز، بلوار صنایع، جنب کوی فرمانداری 07136252484
7 داربست فلزی سریع کار شیراز، چهارراه زندان، جنب پل هوایی، سمت راست 07138249357

قیمت و دستمزد نصب داربست شیراز

قیمت اجاره داربستهای مختلف، متفاوت می باشد و موارد مختلفی نیز بستگی خواهد داشت. از جمله موارد تعیین شده جهت تعیین مبلغ اجاره، مدت زمان استفاده از داربست، نوع آن، و متراژی که مشخص می کنید می باشد.

در شیراز تعرفه اتحادیه، جهت نصب و اجاره داربست در شیراز برای ماه اول با هزینه ی نصب همراه بوده و برای ماه های بعدی، مبلغ اجاره کمتر از ماه اول حساب می گردد. لازم به ذکر است که هرساله اتحادیه ی مربوط به این صنف قیمت داربست فلزی را اعلام کرده که همگان مکلف به اجرای آن می باشند.

جهت مشخص شدن هزینه اجاره و نصب درابست شیراز با شماره های درج شده در جدول فوق از سایت سرویس یاب تماس حاصل فرمایید.

اجاره داربست در شیراز

شما می توانید به صورت روزانه و یا حتی ماهانه داربست اجاره نمایید. اجاره ی داربست به نکاتی احتیاج دارد که در اینجا آنها را بیان خواهیم کرد:

 • حفظ و نگهداری داربست به عهده ی کارفرما می باشد.
 • پیمانکار موظف است طی دو روز از زمان اعلام کتبی کارفرما نسبت به جمع کردن آن اقدام نماید.
 • پیمانکار موظف به بیه نمودن افراد می باشد.
 • پیمانکار به صورت مقاوم ایستا و صحیح و سالم موضوع قرار داد را به کار فرما تحویل می نماید.
 • مسئولیت ایستایی ، خسارات احتمالی و نیز جلوگیری از سرقت داربست بر عهده ی کارفرما می باشد.

اگر شما هم می خواهید داربست اجاره کنید و می خواهید از قیمت نصب داربست در شیراز اطلاع کسب می توانید با شماره های درج شده در جدول فوق تماس بگیرید. همچنین با مطالعه ادامه مطلب تمامی اطلاعات لازم را کسب میکنید.

نصب داربست فلزی در شیراز چگونه است؟

دار بست ها همانطور که گفته شد انواع و اقسام مختلفی دارند که به طور عمده از داربست های فلزی بیشتر استفاده می گردد. این داربست ها به صورت میله ها و لوله ای بزرگی بوده که در مواقع لزوم به یکدیگر متصل شده و حالت یکپارچه ای به خود می گیرند. این داربست ها به تعداد طبقات ساختمان بالا رفته و چون در یکدیگر قفل می گردند خطری برای فرد به همراه نخواهند داشت. این داربست ها اغلب در اطراف ساختمان مورد نظر و یا قسمتی از ساختمان که مورد نیاز است مثل نمای ساختمان نصب گردیده و تعمیرکاران و افراد مختلف می توانند به راحتی بر روی آن کار کنند.

نکات اجاره داربست ایمن شیراز

به هنگام ساخت ساختمان های بلند و یا موارد دیگر برای دسترسی به نقاط دشوار و غیر قابل دسترس از سازه هایی موقت استفاده کرده و تعمیر کاران و یا بناها و کارکنان ساختمان می توانند بر روی آنها رفته و کار خود را که معمولا در ارتفاع می باشد انجام دهند. این سازه ها ممکن است چوبی و یا فلزی بوده و به افراد این اجازه را می دهد که در نقاط غیر قابل دسترس به کار خود مشغول گردند. البته لازم به ذکر است که داربست ها در بعضی موارد خود به عنوان تکیه گاهی برای داربست های دیگر می باشند. این داربست ها بیشتر برای ساختمان های در دست اجرا استفاده می گردند. همه ی ما به احتمال زیاد در ساختمان های نیمه تمام چنین داربست هایی را مشاهده کرده و با آن آشنایی داریم.

داربست چیست؟

برای کار در محیط هایی که ارتفاع آنها بالاتر از دو متر  است از نوعی سازه موقت که معمولا از جنس فلز آهن و یا چوب است استفاده ‌می‌شود. به این سازه ها داربست ‌می‌گویند.

انواع داربست

داربست چوبی: این نوع داربست‌ها معمولا ثابت هستند و از نردبان‌های مخصوص، تخته یا پل برای ساختن آن‌ها استفاده ‌می‌شود.

داربست فلزی: داربست‌های فلزی از لوله‌های فولادی با قطر48/3 میلیمتر که به آن‌ها لوله 5 سانتیمتری گفته ‌می‌شود ساخته ‌می‌شوند. لوله‌ها باید حداقل ضخامت 4 میلیمتری داشته باشند و به وسیله بست‌های مناسب به هم متصل شوند.

داربست پایه‌دار: از داربست‌های پایه دار زمانی که هدف، راه اندازی سریع داربست است استفاده ‌می‌شود. این نوع داربست نباید بیش از سه ردیف داشته باشد و ارتفاع سکوی کار یا طبقه‌ای که داربست پایه‌دار روی آن قرار ‌می‌گیرد نیز نباید از ۴٫۵ متر بیشتر باشد.

برای اطلاع از شرکت های کار در ارتفاع در شیراز می توانید به لیست درج در این لینک مراجعه کنید.

اجاره و نصب داربست در شیراز

اجاره و نصب داربست در شیراز

نکات ایمنی در هنگام استفاده از داربست

 • حداکثر فاصله پایه‌های استاندارد از هم باید 2 متر باشد.
 • همه پایه‌های استاندارد بهتر است در یک خط مستقیم قرار گیرند.
 • به ازای هر 2 متر ارتفاع، بین 7-6 پله در نظر گرفته می‌شود.
 • لوله‌ها باید فاقد شکستگی و بریدگی باشند.
 • از نردبان‌های چوبی و کوتاه برای کار استفاده نکنید.
 • پله‌ها بهترین وسیله برای دسترسی ایمن به بالای سکو هستند.
 • اگر بر روی پله از تخته برای عبور و مرور استفاده ‌می‌شود بهتر است حتماً آن را با سیم محکم ببندید.
 • تخته داربست با طول کمتر از ۵/۱ متر حداقل به ۲ میله پشتیبان زیری نیاز دارد ولی برای طول‌های بیشتر از ۵/۱ متر حداقل به ۳ میله پشتیبان نیاز دارد.

برای نصب و اجاره داربست فلزی، چوبی و بتنی حتما باید به شرکت مطمئن مراجعه نمایید به این دلیل که این امر، با جان کارگران، در ارتباط می باشد و امنیت آنها بسیار مهم می باشد. از این رو در لیست فوق اطلاعات بهترین و معتبرترین شرکت های اجاره و نصب داربست در شیراز را ثبت نموده ایم.

جمع بندی اجاره و نصب داربست در شیراز

تعدادی مرکز اجاره و نصب داربست در شیراز را در این لیست سرویس یاب به شما معرفی کردیم. شما می توانید برای استعلام قیمت اجاره و نصب داربست در شیراز 1402 با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری