موتور شویی خودرو در شیراز

موتور شویی خودرو در شیراز | موتور شویی با بخار در شیراز

در این لیست از سرویس یاب به شما کمک می کنیم تا بتوانید مراکز موتور شویی خودرو در شیراز را پیدا کنید. با تماس با شماره های درون جدول بالا می توانید قیمت موتور شویی پراید در شیراز را متوجه شوید. با ما همراه باشید.

مراکز موتور شویی خودرو در شیراز

نام نشانی شماره تماس
مجتمع بازسازی خودرو رهنما شیراز، بلوار دکتر حسابی، بعد از کوچه 48، روبروی شهرک بزین، اول کندرو خیابان عبدالحمید قراعتی 09178023051 09374086220
کارواش آپادانا شیراز ، خیابان نادر، چهارراه اصلاح نژاد به سمت فلکه فرودگاه 07138218911
کارواش جهانشاهی بلوار مدرس، نرسیده به میدان ولیعصر 07137278503
کارواش شفا بلوار رحمت، انتهای خیابان ابوذر غفاری 09179097638

قیمت موتور شویی خودرو در شیراز

بهترین راهی که می توانید استعلام قیمت موتورشویی خودرو در شیراز را بگیرید این است که با شماره های درون جدول بالا تماس بگیرید و از آن ها بخواهید قیمت روز موتور شویی خودرو شیراز را به شما اطلاع بدهند.

قیمت موتورشویی خودرو در سال 1403 به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • نوع موتور: قیمت موتورشویی برای موتورهای بنزینی و دیزلی متفاوت است. به طور کلی، موتورشویی موتورهای دیزلی به دلیل پیچیدگی بیشتر، قیمت بالاتری دارد.
  • حجم موتور: قیمت موتورشویی با توجه به حجم موتور خودرو تعیین می شود. به طور طبیعی، موتورشویی موتورهای با حجم بیشتر، قیمت بالاتری خواهد داشت.
  • نوع خدمات: خدمات موتورشویی شامل موارد مختلفی مانند شستشوی داخل و خارج موتور، شستشوی سرسوپاپ ها، شستشوی انژکتورها و … می شود. هر کدام از این خدمات هزینه جداگانه ای دارد و قیمت نهایی موتورشویی با توجه به نوع خدماتی که انتخاب می کنید، متغیر خواهد بود.
  • موقعیت جغرافیایی: قیمت موتورشویی در شهرهای مختلف ایران متفاوت است. به طور کلی، قیمت موتورشویی در کلانشهرها به دلیل هزینه های بالاتر زندگی، بیشتر از سایر شهرها است. مثلا قیمت موتور شویی ماشین در شیراز بیشتر از هزینه همین خدمت در شهرستان های استان فارس است.
    با توجه به موارد ذکر شده، نمی توان قیمت دقیقی برای موتورشویی خودرو در سال 1403 ارائه داد.

اما به طور حدودی، قیمت موتورشویی خودرو شیراز در سال 1403 بین 300 هزار تومان تا 1 میلیون تومان است.

قیمت موتور شویی پراید در شیراز

در حال حاضر پراید یکی از پرکاربردترین خودروها در شیراز است. به همین دلیل بسیاری از افراد می خواهند از قیمت موتورشویی پراید شیراز مطلع شوند. با تماس با شماره مراکز معرفی شده در جدول بالا می توانید قیمت موتور شویی پراید در شیراز را متوجه شوید.

موتور شویی خودرو با بخار در شیراز

از روش هایی که می توانید موتور خودروی خود را بشویید می توان به موتور شویی خودرو در شیراز اشاره کرد. موتورشویی خودرو با بخار به شما کمک می کند تا بتوانید موتور ماشین خود را موثرتر از روش موتورشویی با آب تمیز کنید. توجه داشته باشید که قیمت این نوع موتور شویی بیشتر است.

فواید موتور شویی خودرو در شیراز

شستشوی موتور خودرو، فرایندی فراتر از نظافت ظاهری است و مزایای متعددی برای سلامتی و عملکرد آن به همراه دارد. برخی از این فواید عبارتند از:

1. افزایش طول عمر موتور:

تجمع گرد و غبار، روغن، گریس و سایر آلاینده ها بر روی موتور می تواند به مرور زمان منجر به خوردگی، فرسایش و گرم شدن بیش از حد موتور شود. موتورشویی با از بین بردن این آلاینده ها، به خنک شدن بهتر موتور، روان شدن قطعات متحرک و در نتیجه افزایش طول عمر آن کمک می کند.

2. بهبود عملکرد موتور:

جرم ها و آلودگی ها می توانند مانع از عملکرد صحیح سنسورها، دریچه ها و سایر اجزای موتور شوند. موتورشویی با پاکسازی این قطعات، به عملکرد روان تر و کارآمدتر موتور و در نتیجه افزایش شتاب و قدرت خودرو کمک می کند.

3. کاهش مصرف سوخت:

موتوری که عاری از آلودگی باشد، به دلیل اصطکاک کمتر، به سوخت کمتری برای کار کردن نیاز دارد. موتورشویی می تواند به طور قابل توجهی در مصرف سوخت صرفه جویی کند.

4. سهولت در عیب یابی:

موتور تمیز، تشخیص نشت روغن، ترک خوردگی یا سایر مشکلات را آسان تر می کند. این امر می تواند به جلوگیری از خرابی های ناگهانی و هزینه های تعمیرات سنگین کمک کند.

5. زیبایی ظاهری:

موتورشویی، ظاهر موتور را تمیز و نو می کند و می تواند ارزش خودرو را هنگام فروش افزایش دهد.

آدرس موتور شویی خودرو شیراز

شما می توانید با مراجعه به جدول بالا اطلاعات تماس و آدرس مراکز موتورشویی خودرو در شیراز را پیدا کنید. با توجه به آدرس ها می توانید نزدیک ترین موتورشویی ماشین در شیراز به خود را پیدا کرده و به آن ها مراجعه کنید.

جمع بندی موتور شویی خودرو در شیراز

با تماس با شماره های درون جدول بالا از سایت سرویس یاب می توانید استعلام قیمت موتور شویی خودرو در شیراز را بگیرید. قیمت موتور شویی خودرو در شیراز با توجه به نوع آن، از جمله موتور شویی با بخار در شیراز و موتور شویی با نانو در شیراز مشخص می شود.

اشتراک‌گذاری