همراه بیمار در بیمارستان در شیراز

همراه بیمار در بیمارستان در شیراز

بهترین مرکز اعزام همراه بیمار در بیمارستان در شیراز کدام است؟ هزینه هر شب پرستاری از بیمار در منزل یا بیمارستان  چقدر است؟ در ادامه این لیست از سایت سرویس یاب، اطلاعات بهترین مراکز استخدام و اعزام همراه و مراقب بیمار ثبت شده است.

همراه بیمار در بیمارستان در شیراز

استخدام همراه بیمار در بیمارستان

همراه بیمار در بیمارستان در شیراز

ردیف نام مرکز آدرس شماره تماس
1 شرکت خدماتی اعتماد خدمت خیابان قصردشت، سر عفیف آباد، جنب کوچه 36،
دفتر پیشخوان دولت
07136290139
07136290159
09301781910
09026040411
2
مرکز پرستاری در منزل شیراز درمان شیراز، چهارراه سیاحتگر به سمت میدان آبیاری 07191001020
3
شرکت خدماتی پاک نهادان آریا شیراز، شهرک گلستان، خیابان دانش، کوچه 12 07136204005
09036064756
09172279901

هزینه استخدام همراه بیمار در شیراز

قیمت استخدام یک همراه بریا بیماران، بستگی به این دارد که؛ فرد مراقب چند روز باید وقت بگذارد و همچنین چه وظایفی در قبال بیمار دارد. برای اطلاع از هزینه استخدام همراه بیماران با شماره های درون جدول در لیست فوق تماس حاصل فرمایید.

یکی از مهمترین نکات برای افرادی که در بیمارستان بستری هستند این می باشد که به بهترین نحو از آنها مراقبت شود. در صورتی که تخصص لازم در این زمینه را ندارید با گرفتن همراه بیمار می توانید از بیمارتان به نحو احسنت نگهداری کنید. هزینه ای که باید برای همراه بیمار پرداخت کنید متغیر است و به ساعت و زمانی که که همراه در بیمارستان حضور دارد و وضعیت بیمار بستگی خواهد داشت.

همراه بیمار در بیمارستان در شیراز

مراقب بیمار در بیمارستان در شیراز

وظیفه همراه بیمار در بیمارستان

گرفتن همراه بیمار در بیمارستان به خانواده هایی که وقت و تخصص لازم برای نگهداری از بیمار را ندارند کمک بسیار زیادی کرده است. همراه بیمار وظیفه مراقبت و نگهداری از بیمار را دارد و باید به بیمار غذا بدهد، قرص ها را سر وقت به بیمار بدهد و برطرف کردن نیازهای بیمار از وظیفه همراه بیمار در بیمارستان می باشد.

در صورتی که مرکز مورد نظرتان را مشاهده نمی کنید می توانید به لیست شرکت های خدمات پرستاری در منزل شیراز مراجعه کنید و اطلاعات لازم در مورد نحوه استخدام پرستار و مراقب و همچنین خدمات تهیه دارو و .. را کسب نمایید.

مراقب بیمار در شیراز

مراقبت از بیمار در بیمارستان شامل مراقبتهای پزشکی، پرستاری و همچنین روانشناسی است. در بیمارستان، پزشکان و پرستاران باید مانیتورینگ دقیقی را از وضعیت بیمار داشته باشند و نیازهای بیمار را از طریق همراه و مراقب بیمار تامین شود. همچنین، بیمار در بیمارستان باید مراقبت های ویژه در زمینه بهداشت شخصی داشته باشد تا دچار بیماری های عفونی نگردد. به طور کلی، همراه بیمار در بیمارستان هدفش ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیمار به نحوی می باشد که او بهبودی خود را زودتر به دست بیاورد.

در صورتی که بعد از مرخص شدن بیمارتان نیاز به تعویض پانسمان و .. دارید می توانید به صفحه تزریقات و پانسمان در منزل شیراز مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

جمع بندی همراه بیمار در بیمارستان در شیراز

در این مطلب از سرویس یاب به شما کمک کردیم تا بتوانید با مراکز معرفی همراه بیمار در بیمارستان در شیراز آشنا شوید. برای اطلاع از هزینه همراه بیمار در بیمارستان در شیراز 1402 می توانید با شماره های درون جدول های بالا تماس بگیرید.

اشتراک‌گذاری